Hakkımızda

Yunus İç Giyim İstanbul'da %100 öz sermaye ile 1993 yılında iç giyim işletmesi olarak kuruldu. 1996 yılında yeniden yapılanarak dikişli çamaşır, 2011 yılında da dikişsiz çamaşır üretmeye başlamıştır.

 

Yıllık 5.000.000 Adet dikişli, 2.000.000 adet de dikişsiz çamaşır üretim kapasitesine sahiptir. İşletmemiz, 10.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

 

Yunus İç Giyim, Yuvacık/Başiskele/ İzmit'teki yarı entegre tesislerinde en son teknolojileri kullanarak teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, gipe iplik, örgü terbiye ve kontrol birimleri ile üstün kalitede dikişli ve dikişsiz iç giyim imalatı yapmaktadır.

 

Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı satış/pazarlama stratejileri sonucu, YUNUS İÇ GİYİM' in Dünya'nın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracatı da her geçen gün artmaktadır.

 

Yunus İç Giyim'in amacı;
Alışkanlık haline getirdiği özel tasarımlar ve bu çözümleri yüksek kapasite ile birleştirebilmek, firmayı alanında en başarılı yapabilmektir.

 

Çevre Politikası;
Ürün ve hizmet kalitemizi iyileştirerek müşteri memnuniyetini, çamaşır sektöründeki pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak.

Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla üretim yelpazemize yeni ürünler katarak, çamaşır sektörü ile ilgili beklenti ve ihtiyaçları karşılamak

Üretim proseslerinde; daha az hammadde kullanımını sağlayacak ve çevresel etkiyi azaltacak iyileştirmeler yapmak

Doğal kaynak tüketimini ve diğer maliyetimizi azaltıp, verimliliği arttırmak

 


face twit en tr